Vše o bazarech v Německu

Dovoz aut z USA

Možností, jak si pořídit vůz je v dnešní době nespočet. Již poměrně běžně si kupujeme vozy z Německa, Rakouska, Francie a jiných evropských zemí. Postupně se však na trhu objevuje také čím dál větší počet společností zaměřených na dovoz automobilů z USA. Zvláště exkluzivní vozy nejvyšších tříd jsou levnější ve srovnání s tuzemským trhem, a proto se i s náklady na dopravu jejich pořízení často vyplatí. Navíc je nabídka amerických vozů samozřejmě značně odlišná od evropské, a snadněji zde narazíte na vůz, kterým se opravdu budete v „české kotlině“ odlišovat od ostatních řidičů.

Obstarání auta ze zámoří je samozřejmě o něčem jiném, než o jedné či dvou cestách za první hranice, jako při nákupu vozů z Německa apod. Proto je nejlepší a nejjednodušší se obrátit na některou z firem, které se na dovoz amerických aut specializují. Obvykle za Vás tyto společnosti vyřídí vše potřebné od kontroly a zakoupení vozu až po jeho převoz do republiky. Tyto společnosti Vám také většinou jsou schopny např. vyřídit proclívací procedury nebo český technický průkaz.

Výběr automobilu obvykle probíhá skrze specializované internetové servery s nabídkou, kde si zvolíte požadované auto a informujete o tom Vámi vybranou společnost. Domluvíte se na procedurách, které budete chtít od společnosti zařídit, a od kterých se bude odvíjet celková cena.

Pokud naleznete společnou řeč, můžete se v řádu několika týdnů těšit na svůj nový vůz. Samozřejmě je možné si také zvolit z automobilů již dovezených, zde je ovšem výběr logicky značně omezen.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Auta ze zahraničí, Dovoz aut, Levný dovoz aut a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.