Vše o bazarech v Německu

Dovoz aut z Itálie

Itálie sice není českými řidiči toužícími po ojetém vozidle ze zahraničí vyhledávána tak často, jako třeba Německo či Rakousko (a je to vzhledem ke vzdálenosti logické), pokukujete-li však po ojetém supersportu např. od Ferrari, Lamborghini či Maserati, není samozřejmě lepšího trhu než právě toho italského. V Itálii také naleznete pestrý výběr nejrůznějších kabrioletů či malých sportovních kupéček. Tyto vozy samozřejmě jezdí/jezdily spíše v jižní části Itálie, která je díky svých klimatickým podmínkám diametrálně příznivější k podvozkům vozů než hornatý sever. Proto je v zásadě lepší, rozhodnete-li se zakoupit vůz na Apeninském poloostrově, vybrat nějaký právě z jihu.

Koupi vozu si můžete zprostředkovat sami. Vyhlédnete si daný vůz, pokud to jde, zamluvíte si jej a vyrazíte do Itálie na obhlídku. Vždy je lepší vybrat si vozů více, neboť z fotek málokdy poznáte, jak na tom vůz doopravdy je. Ne každý je samozřejmě schopný zařídit koupi vozu v Itálii sám, hlavním problémem bývá jazyková bariéra, a brát si s sebou někoho kdo umí italsky (plus třeba někoho, kdo se vyzná v automobilech), to opravdu nezní moc pohodlně a prakticky.

Naštěstí existují firmy, které jsou zaměřeny na dovoz italských vozů. Vy si pouze vyberete vůz/vozy, o jaký/é máte zájem (na speciálních inzertních stránkách autobazarů), a společnost obstará vše potřebné od zaplacení až po převoz do Česka.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Auta z Evropy, Dovoz aut online, Levný dovoz aut a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.